Jaki pulsometr wybrać? Ranking i Opinie

Coraz więcej osób bez względu na wiek czy płeć dba o swoją sylwetkę. Jak wiadomo tylko dobrze zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna jest kluczem do sukcesu. Współczesne produkty ułatwiają nam uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Mamy termoaktywne ubrania, buty do biegania, kijki do chodzenia oraz specjalne odżywki i napoje. Każda dyscyplina sportowa ma to do siebie, że bardzo wciąga. Kiedy złapiemy już przysłowiowego bakcyla to bardzo trudno jest nam przestać.

Trenując codziennie wzmacniamy organizm, poprawiamy krążenie i pozbywamy się tkanki tłuszczowej. Pozostaje jednak pytanie co należy zrobić żeby nasz trening był jeszcze bardziej efektywny? Odpowiedź jest bardzo prosta, musimy słuchać naszego organizmu. Podczas wysiłku fizycznego nasze tętno jest w stanie wiele nam powiedzieć o naszej wydolności. Jeżeli chcesz sprawdzić jak reaguje Twój organizm, jeśli zależy Ci na osiąganiu najlepszych rezultatów to zainwestuj w dobry pulsometr.

Według mnie jest to taki nasz trener osobisty, od momentu kiedy podczas biegania korzystam z tego urządzenia mniej się męczę a moja odporność znacznie się poprawiła. Po prostu słucham swojego organizmu. Jaki zatem pulsometr wybrać? Jak sama nazwa wskazuje urządzenie te musi mierzyć nasz puls. Jeżeli chcemy się dowiedzieć jakie jest nasze maksymalne tętno to należy od cyfry 220 odjąć swój wiek. Jak już wcześniej wspomniałam codziennie biegam, dlatego też kupując pulsometr zwracałam uwagę na jego funkcjonalność dla tej dyscypliny. Na naszym rynku są także urządzenia typowe dla rowerzystów, pływaków czy dla osób częściej korzystających z siłowni. I to właśnie powinno być nasze pierwsze kryterium.

Poza tym pulsometr musi mieć czytelny wyświetlacz, kiedy biegamy czy jeździmy na rowerze to trudno będzie zatrzymywać się za każdym razem gdy będziemy chcieli sprawdzić wartość pomiaru. Dobry pulsometr oprócz pomiaru tętna powinien także pokazywać nam czas treningu i liczbę przebytych kilometrów. Biegaczom może przydać się także pulsometr z nawigacją lub z kompasem. Nie bez znaczenia będzie także sygnał dźwiękowy informujący nas, że przekroczyliśmy swoją maksymalną wartość tętna. A jeśli na przykład zależy nam na zrzuceniu zbędnych kilogramów to bardziej zaawansowane urządzenia mogą po przeliczeniu naszej wagi i wzrostu pokazywać nam liczbę spalonych kalorii.

Pulsometr - Ranking 2019

Jeżeli chcecie dobrze wybrać i kupić sprzęt w kategorii Pulsometr, to mamy nadzieję, że poniższy Ranking Wam to ułatwi. W tabeli znajduje się ranking najpopularniejszych obecnie produktów w dziale Pulsometr. Ranking powstał dzięki danym udostępnianym przez serwis Skąpiec.pl i jest on przez nas uaktualniany codziennie.

Miejsce Nazwa Producent Cena
1Beurer PM 26BeurerAktualna Cena
2Beurer PM 62BeurerAktualna Cena
3Insportline InsportlineAktualna Cena
4Beurer PM 18BeurerAktualna Cena
5Sigma RC 14.11SigmaAktualna Cena
Często szukamy tego:
  • pulsometry do biegania jaki wybrać
  • pulsometry ranking najlepszych
  • jaki kupić najlepszy pulsometr
  • jaki pulsometr do biegania
  • ranking pulsometrów

Jaki pulsometr wybrać? Ranking i Opinie - Opinie i komentarze

  1. Bieganie Uskrzydla 15 maja 2016
  2. Kinga 9 listopada 2016
  3. Pulsometr? 17 grudnia 2018

Dołącz do dyskusji