Najlepsza piłka do piłki nożnej – Ranking

Umiejętność gry w piłkę nożną to tylko połowa sukcesu liczą się także dobre buty oraz odpowiednia piłka. Jest to poniekąd nasz sport narodowy, w nogę gramy rekreacyjnie i wyczynowo dlatego też warto jest wiedzieć, jaki rozmiar powinna mieć piłka i z jakiego tworzywa powinna być wykonana. Podczas zakupów powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj nawierzchni, najczęściej w piłkę nożną gramy na murawie, może to być trwa sztuczna lub prawdziwa. Jeśli jednak gramy na hali to piłki przeznaczone do tego celu charakteryzują się słabszym odbiciem. Ważne są także rozmiary, tradycyjna piątka to rodzaj dla ligi męskiej, kobiecej i dla młodzieży. Czwórka to piłka odpowiednia dla nastolatków a trójka dla małych dzieci.

Sprawdź co mogą zaoferować Ci znani producenci:

Adidas +FP X-ite – piłka uszyta z czterowarstwowego poliuretanu oraz poliestru i tkaniny bawełnianej. Sprawdza się w każdych warunkach na boiskach trawiastych, może być przeznaczona na profesjonalne treningi lub do zwykłej gry rekreacyjnej. Piłka jest ręcznie szyta z 20 elementów, dzięki czemu ma świetną rotację. Jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Puma King Match – jeżeli szukasz w pełni profesjonalnej piłki zaakceptowanej przez FiFA to Puma King Match jest właśnie dla Ciebie. Piłka szyta jest ręcznie, nadaje się na boiska trawiaste, sprawdza się w różnych warunkach atmosferycznych. Jest to typowa piłka meczowa, jednak nadaje się także do treningów i rekreacyjnego grania.

Nike Catalyst FIFA – jest to jeden z najnowszych produktów marki Nike. Piłka wykonana w specjalnej technologii Geometric Precicion, która gwarantuje równomierne rozłożenie nacisku powietrza. Dzięki temu piłka jest szybka i lata znacznie dalej. Dzięki niej będziesz mógł posyłać dokładniejsze rzuty. Uszyta jest z bardzo trwałego poliuretanu.

Spokey Outrival – jest to bardzo profesjonalna, meczowa piłka przeznaczona do wszystkich typów rozgrywek. Pokryta czterowarstwowym materiałem, odporna na zniekształcenia i uszkodzenia. Świetnie nadaje się do gry w różnych warunkach atmosferycznych, nie pochłania wody. Piłka ma dwuwarstwowy butylowy wentyl, dzięki któremu powietrze utrzymuje się bardzo długo.

Piłka do piłki nożnej - Ranking 2020

Jeżeli chcecie dobrze wybrać i kupić sprzęt w kategorii Piłka do piłki nożnej, to mamy nadzieję, że poniższy Ranking Wam to ułatwi. W tabeli znajduje się ranking najpopularniejszych obecnie produktów w dziale Piłka do piłki nożnej. Ranking powstał dzięki danym udostępnianym przez serwis Skąpiec.pl i jest on przez nas uaktualniany codziennie.

Piłka do piłki nożnej - RankingProducentCena
1.
Adidas Piłka Klubowa UNIFORIA Euro 2020 Żółta FP9706
AdidasAktualna Cena
2.
Adidas Piłka nożna Uniforia Euro 2020 Match Ball Replica FH7376 Box
AdidasAktualna Cena
3.
adidas s Performance TANGO PASADENA Piłka do piłki nożnej weiß/schwarz Z9080
adidasAktualna Cena
4.
Adidas Piłka Klubowa UNIFORIA Euro 2020 Zielona FH7354
AdidasAktualna Cena
5.
Adidas Piłka nożna EURO2020 Uniforia Training FU1549
AdidasAktualna Cena

Najlepsza piłka do piłki nożnej – Ranking - Opinie i komentarze

  1. Karol 22 stycznia 2018

Dołącz do dyskusji